Ide nekem az oroszlánt is: tanulj egyszerre informatikusnak és startuppernek!

Egyszerre vágysz alapos technológiai tudásra és az üzleti életben hasznos készségekre? Mérnökként, kutatóként vagy informatikusként tervezed a jövőd, de szeretnéd az üzleti életben is megállni a helyed? Vagy csak szeretnél hallani a startup világ bűvös vonzerejéről? Gyere és hallgasd meg, hogyan lehet céljaid elérésének egyik útja az EIT Digital képzése, amely az Európai Unió egyik legmagasabb színvonalú informatikai mesterképzése, ami már itthon, Budapesten is elérhető. Az ELTE-n és a BME-n is csatlakozhatsz EIT Digital Master School 9 európai ország 20 kiemelkedő egyetemének közös képzési programjához, amely egyedülállóan ötvözi a naprakész infokommunikációs szakmai tudást az üzleti ismeretekkel.

Dátum2016 április 21., csütörtök15.00-16.45

HelyszínEIT DigitalBudapest Nemzeti Társult CsomópontBudapest 1117, Bogdánfy utca 10/a (Bogdánfy és Warga László utca sarkán lévő épület)

Műfaj: talk & networking

Előadók: