„Welcome week” az EIT Digital budapesti mesterszakos hallgatói számára

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) egy tájékoztató hetet („welcome week”) szervezett az EIT Digital mesterszakos hallgatói számára szeptember első hetében. E bevezető hét célja az, hogy elősegítse az újonnan érkezett másodéves hallgatók beilleszkedését a budapesti egyetemi életbe, illetve a CLC és az ott dolgozó kollégák mindennapjaiba.

Idén tíz hallgató kezdte másodéves tanulmányait Budapesten. Közülük hatan a „Service Design and Engineering”, négyen pedig a „Security & Privacy” szakon tanulnak. A tájékoztató hét során a hallgatók megismerhették leendő tanáraikat és diáktársaikat, a budapesti csomópont csapata pedig a szakmai, oktatási és gyakorlati információk átadásán túl kulturális és csapatépítő programok, kirándulások szervezésével is színesítette az újonnan érkezett hallgatók tanévkezdését.

Utolsó módosítás dátuma: június 14, 2016