Az EIT ICT Labs Budapest Doktori Képzési Központ „Raising I&E Awareness” címmel angol nyelvű kurzust szervez 2014. szeptember 18-19-én, Budapesten. A kétnapos tanfolyamra az EIT ICT Labs partneregyetemein és Doktori Képzési Központjain tanuló hallgatók jelentkezését várjuk.

A „Raising I&E Awareness” kurzus az EIT ICT Labs információs és kommunikációs technológiai innovációval foglalkozó Doktori Iskolájának a képzésében szerepel. A kurzus célja a vállalkozói gondolkodásmód megteremtése, a vállalkozói szellem fejlesztése és a doktoranduszok kutatásaiban rejlő innovatív potenciál felismerésének elősegítése. Az eseményre a regisztráció szükséges, amelynek határideje 2014. szeptember 8. (csütörtök). További információért kérjük, forduljon Fügi Bálinthoz a balint.fugi@ictlabs.elte.hu e-mail címen.

Utolsó módosítás dátuma: augusztus 19, 2014