2014. augusztus 1-jén rendezték az első végzős EIT ICT Labs MSc hallgatók diplomaosztó ünnepségét az ELTE Informatikai Karon. A nemzetközi mesterképzést Budapesten befejező hallgatóink második évi, magyarországi tanulmányait lezáró eseményen 10 diák – hat a Security and Privacy és négy a Service Design and Engineering szak hallgatója volt – kapta meg ünnepélyes keretek között a diplomáját.

Nagy örömünkre szolgál, hogy összes végzett hallgatónk ICT karrierje is elindult már: ketten az EIT ICT Labs doktori képzésen folytatják tanulmányaikat, a többiek pedig vezető hazai IT cégeknél – jellemzően ott, ahol a szakmai gyakorlatukat is végezték – kaptak munkát, két hallgatónk pedig már tanulmányai alatt elkezdett saját startupja beindításán dolgozni. Minden végzett diákunknak szívből gratulálunk!

Utolsó módosítás dátuma: augusztus 22, 2014