Május 30-ig lehet jelentkezni az EIT ICT Labs mesterképzésre

Az EIT ICT Labs nemzetközi mesterképzésére 2014. május 30-ig várja az ELTE, a BME és az EIT ICT Labs a kreatív, innovatív ötlettel rendelkező, angolul jól beszélő informatikusok jelentkezését.

Az EIT ICT Labs nemzetközi mesterképzésére 2014. május 30-ig várja az ELTE, a BME és az EIT ICT Labs a kreatív, innovatív ötlettel rendelkező, angolul jól beszélő informatikusok jelentkezését.

A jelentkezés menetéről további információ itt található.

•  Jól beszélsz angolul?
  •  Az információs és kommunikációs technológia területén tervezel karriert építeni?
  •  Szeretnél kiváló technológiai szaktudás mellett menedzseri és vállalkozói ismeretekre is szert tenni?

Válaszd az EIT ICT Labs mesterképzését és kezdj saját vállalkozásba!

Miért válaszd a Budapesten végezhető szakirányokat?

Tanulj a második évben Budapesten, és a képzés első évében 5 európai ország 7 vezető egyetemének egyikén tanulhatsz!

• Első évben Berlin (Németország), Trento (Olaszország), Helsinki (Finnország), Stockholm (Svédország), Eindhoven, Delft vagy Twente (Hollandia) egyetemein tanulhatsz!
  • Második évben Budapesten, az ELTE-n vagy a BME-n folytathatod a mesterképzést.
  • 3 szakirány közül választhatsz az információs és kommunikációs technológia leginnovatívabb területeiről:
  • Tandíjmentesség az EU/EEA és Svájc állampolgárainak; nem EU/EEA diákoknak 8000 EUR/év a tandíj.
  • Ösztöndíj-lehetőségek, valamint egyszeri utazási és költözési támogatás 3000 EUR mértékben.
  • Garantált háromhónapos szakmai gyakorlat hazai ipari partnereknél, mint az Ericsson Magyarország, a Nokia Solutions and Networks, a Magyar Telekom, a Cisco és az ELTE-Soft.
  • Az Infopark különleges, pezsgő egyetemi környezete, ahol az egyetemek és az ipari partnerek egymás szomszédságában helyezkednek el.

Fejleszd az üzleti és vállalkozói készségeidet és indítsd el a saját vállalkozásodat! Az EIT ICT Labs mesterképzése ebben is segít neked!

Jelentkezz MOST!

Az on-line jelentkezési felület ide kattintva érhető el.

Utolsó módosítás dátuma: július 15, 2014