Budapest ad otthont az EIT ICT Labs mesterképzés első diplomaosztó ünnepségének
Az EIT ICT Labs mesterképzésének első diplomaosztó ünnepsége és harmadik tanévnyitója 2014 októberében kerül megrendezésre.

Az ünnepséget az EIT ICT Labs Magyar Nemzeti Társult Csomópont szervezi, és az Eötvös Loránd Tudományegyetem a házigazdája. A rendezvény helyszíne az ELTE lágymányosi campusa lesz, az Európai Innovációs és Technológiai Intézet központjának közelében. A mesterképzés első évfolyamának hallgatói az ünnepségen vehetik át diplomájukat, és a közel 300 új hallgatót is a tanévnyitón köszöntik.

Az EIT ICT Labs mesterképzésének keretében az informatikushallgatók két vezető európai egyetemen tanulhatnak, 8 ország 19 egyeteme közül választva. A hét technikai szakirány és az Innováció & Vállalkozás minorképzés ötvözi az informatikai és vállalkozói ismereteket.

Az Európai Unió állampolgárai számára ingyenes mesterképzés jelentkezési határideje 2014. május 30.

Utolsó módosítás dátuma: július 16, 2014