Budapest és Kolozsvár összefog az informatikai innovációért
„EIT ICT Labs kapcsolatépítés: Egy új kapocs Budapest és Kolozsvár között” címmel november 29-én konferencia került megrendezésre a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetemen.

Az informatikai szektor kolozsvári képviselőinek Horváth Zoltán, az EIT ICT Labs Magyar Nemzeti Társult Csomópont vezetője mutatta be az EIT ICT Labs felépítését és tevékenységét, valamint kapcsolatépítési programját. Várhalmi Zsuzsa képzési programokért felelős menedzser az EIT ICT Labs mesterképzését ismertette, a képzés két hallgatója, Frederick Ayala és Maksay Dorottya bevonásával. Maksay Dorottya, az EIT CH.A.N.G.E. Awards 2013 győztese a rendezvényen bemutatta díjnyertes start-up kezdeményezését is. Az eseményen előadott Soós Anna, a Babeș–Bolyai Tudományegyetem rektorhelyettese és Kelemen András, a Cluj Cluster IT igazgatója is.

Utolsó módosítás dátuma: július 16, 2014