Az EIT ICT Labs Budapest Doctoral Training Centre hallgatói ismertették üzleti ötleteiket

Az EIT ICT Labs Budapest Doctoral Training Centre hallgatói november 21-én ismertették üzleti ötleteiket az EIT ICT Labs Doctoral School vezetője, Christian Queinnec budapesti látogatása alkalmából.

Az immáron egy éve működő Doctoral School vezetője, Christian Queinnec november 21-én az EIT ICT Labs Magyar Nemzeti Társult Csomópont központjába látogatott, hogy meghallhassa az EIT ICT Labs Budapest Doctoral Training Centre hallgatóinak előadásait, melyben ismertették az üzleti ötleteiket és a jövőre vonatkozó terveiket. A tudományos kutatásba üzleti szemléletet ültető doktori program hallgatóinak elképzelései többek között új navigációs alkalmazást, mobil hálózatok energiahatékonyságának javítását, a világhálóra kapcsolt eszközök kérdéseit, valamint felhőalkalmazások fejlesztését is érintik.

Utolsó módosítás dátuma: július 16, 2014