Jelentkezz az EIT ICT Labs mesterképzésre! Tanulj informatikát és üzleti ismereteket, szerezz kettős diplomát, két országban!

Informatikai szaktudást és vállalkozói ismereteket ötvöző nemzetközi elitképzés az EU-ban - EIT ICT Labs Mesterprogramok

Az infokommunikáció területén tervezed karriered?

Szeretnél kiváló technológiai szaktudás mellett menedzseri és vállalkozói ismeretekre is szert tenni?

Célod kutatási eredményeidet, kiváló ötleteidet üzletileg is sikeres termékké alakítani?

Ha igen, akkor csak annyit kell tenned, hogy frissíted az önéletrajzodat és motivációs leveledet és az eddigi tanulmányaidat, valamint angol nyelvtudásodat igazoló dokumentumokkal

jelentkezel az EIT ICT Labs Mesterképzésére.

A jelentkezés határideje, elektronikusan az eitictlabs.masterschool.eu honlapon 2013. április 10. és

postai úton a svéd University Admissions iroda címére 2013. április 15.

A képzés EU állampolgároknak tandíjmentes.

A kettős diplomát adó, angol nyelvű képzés Service Design and EngineeringDigital Media Technology és Security & Privacy szakirányokon,

2013 szeptemberétől az ELTE Informatikai Karán és BME Villamosmérnöki és Informatikai Karán is elérhető.

Az Európai Unió innovációt serkentő informatikai képzésén belül, 19 egyetem 7 szakiránya várja a magas szintű, piacképes szakmai tudásra és üzleti életben jól hasznosítható képességekre vágyó fiatal tehetségeket.

A képzésre felvett EU tagállambeli hallgatók tandíjmentesen tanulhatnak az általuk választott szakirányon, az általuk választott 2 ország 2 egyetemén, bekapcsolódva az adott egyetem ipari partnereinek kutatómunkájába és üzleti tevékenységébe. A legjobb hallgatók képzését ösztöndíjjal támogatja az EIT ICT Labs Master School.

Bővebb információk az www.ictlabs.elte.hu, illetve a www.masterschool.eitictlabs.eu honlapon találhatók.

Az EIT ICT Labs budapesti munkatársai várják kérdéseidet és szívesen adnak támpontokat a motivációs levél megírásához, nyelvileg lektorálják azt, illetve ellenőrzik, hogy a pályázati anyag formailag és tartalmilag megfelel-e a követelményeknek!

EIT ICT Labs Magyar Nemzeti Társult Csomópont

E-mail: xeurope@ictlabs.elte.hu